BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pristatome neseniai išleistą avangardinio džiazo naujieną - tai Michael Wimberly, Nels Cline ir Thollem įrašytas albumas „Radical Empathy“.

Michael Wimberly - perkusininkas, kompozitorius, aranžuotojas, prodiuseris. Gimė ir augo Klivlende, šiuo metu gyvena Niujorke. Kuria įdomias kompozicijas, kuriose daugiausiai dėmesio skiria naujų, neįprastų tembrų paieškoms, siekia kuo didesnės jų įvairovės

Nels Cline - gitaristas. Groja džiazą, roką,eksperimentinę muziką, punk kompozicijas. Geriausiai žinomas kaip grupės „Wilko“ gitaristas. Per savo ilgą kūrybinę karjerą Nels Cline pasiekimai stulbinantys - už kūrybinę veiklą jis gavo daugybę apdovanojimų, yra geriausių pasaulio gitaristų 100 - tuke.

Thollem - džiazo pianistas. Laikomas vienu geriausiu ir profesionaliausiu džiazo pianistu. Jo grojamos kompozicijos išsiskiria puikiomis, meistriškomis interpretacijomis bei profesionaliomis, subtiliomis improvizacijomis. Pilnas jo vardas Thollem McDonas. Džiazo scenoje jis jau 48 metus. Per šį laiką Thollem surengė daugybę koncertų visame pasaulyje - vien per paskutinįjį dešimtmetį įvyko virš 1000 koncertų Šiaurės Amerikoje, Europoje. Bendradarbiauja su daugybe muzikantų, šokėjų, filmų kūrėjų visame pasaulyje. Thollem groja free jazz, noise, punk stilių kompozicijas ir šiuolaikinę klasiką.

„Radical Empathy“ - tai bendras šių 3 džiazo scenos profesionalų albumas. Šis albumas išsiskiria itin moxderniomis ir savitomis improvizacijomis. Kai kurios kompozicijos pasižymi audringais fortepijono solo epizodais, kuriuose įpinta daugybė akordų ir virtuozinių elementų. Fortepijonui atsako puikiai deranti elektrinė gitara ir perkusija. Visų muzikantų soliniai epizodai išsiskiria savo natūralumu, gausiai alteruotomis melodijomis, daugiaplane kūrinio faktūra. Albume gausu ir subtilių, ramių, melancholiškų kompozicijų. Visose kompozicijose stebina neįtikėtinai meistriškas muzikantų susigrojimas ir eksperimentai siekiant kuo didesnės tembrų įvairovės. Ryški džiazo ir roko elementų sintezė.

Savitas, pasižymintis puikiomis improvizacijomis ir tembrų įvairove - toks yra albumas „Radical Empathy“. Albumą šių metų birželio 23 dieną išleido „Relative Pitch Records“

Musicians:

Michael Wimberly - drums.
Nels Cline - electric guitar/effects.
Thollem - electric effected acoustic piano, analog outfitters AO44, modified electric piano/effects.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite

Norėdami komentuoti turite prisijungti. Atsijungti »

Visos autorinės teisės saugomos © Klasika ir džiazas, 2015 All the rights reserved © Klasika ir džiazas, 2015