BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Transcendence“ - šiemet išleistas graikų pianistės, improvizatorės ir kompozitorės Tanios Giannouli ir jos ansamblio įrašytas albumas.

Tania Giannouli - graikų pianistė, kompozitorė. Kuria įvairių žanrų muziką: elektroninę, muziką teatrui ir kinui, džiazą. Plačiausią jos kūrybos dalį sudaro muzika, sujungta su audiovizualiniais menais. Tanios Giannouli muzika teatrui ir kino filmams sulaukė didžiulio pasisekimo visame pasaulyje - ji buvo atlikta įvairiuose festivaliuose, galerijose, bienalėse ir muziejuose daugelyje pasaulio šalių. Pianistės muzikoje ir atlikimo technikoje dominuoja improvizacija. 2012 metais Tania Giannouli pradėjo bendradarbiauti su portugalų improvizatoriumi Paulio Chagas, grojančiu įvairiais pučiamaisias instrumentais. Su juo 2012 metais išleido albumą „Forest Stories“. 2013 metais „Forest Stories“ sulaukė tarptautinio pripažinimo, buvo pripažintas geriausiu Graikijos improvizacinės muzikos albumu. 2014 metais Tania Giannouli įkūrė „Tania Giannouli Ensemble“, su kuriuo ir įrašė albumą „Transcendence“.

„Transcendence“ įrašė „Tania Giannouli Ensemble“, kuriame groja pati jo įkūrėja, pianistė Tania Giannouli, saksofonininkas Alexandros Batini. Perkusija ir idiofonais groja Solis Barki ir kviestinis ansamblio svečias Giannis Notaras.

Albumo kompozicijos išsiskiria savitumu ir muzikos stilių įvairove. Kompozicijose girdimi graikų ir kitų šalių liaudies muzikos, moderniosios kompozicijos, šiuolaikinės akademinės muzikos bei komponavimo technikų elementai. Kiekviena kompozicija - unikali ir savita, atskleidžianti beribį jų kūrėjos Tanios Giannouli talentą sujungti pačius įvairiausius muzikos elementus į vieną kompoziciją. Subtiliose it tyliose improvizacijose vyrauja romantiška nuotaika, girdimi ir gamtos garsai. Kai kurios kompozicijos, pvz:„Faster Than Wear” išsiskiria neįprastu, unikaliu instrumentų skambesiu.

„Transcendence“ pilnas įvairių, netikėčiausių ir puikiai išpildytų įdėjų, pagrįstas įvairių tautų ir muzikos stilių sinteze, pasižymintis ir atlikimo meistriškumu. Albumą šių metų gegužę išleido „Rattle Records“.

www.rattlerecords.net

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite

Norėdami komentuoti turite prisijungti. Atsijungti »

Visos autorinės teisės saugomos © Klasika ir džiazas, 2015 All the rights reserved © Klasika ir džiazas, 2015